Transparent
Inloggen
Sluiten

Basel autoriteiten allerminst blij met komst 1000 Feyenoord fans

5 oktober 2006 21:53 - Feyenoord.nl

Verslaggever: K, KR

Feyenoord meldt dat het 1000 kaarten heeft gekregen voor het UEFA Cup duel Basel - Feyenoord van 19 oktober. kaartverkoop start zaterdag al voor de houders van een Diamond- en Goldcard. De club meldt verder dat de autoriteiten allerminst blij hebben gereageerd op de loting vanwege de ongeregeldheden die in 2004 plaatsvonden in Basel. De politie zal in opperste staat verkeren voor het duel en volgens Feyenoord mogelijk een namenlijst hanteren van eerdere relschoppers.

Meer: Feyenoord.nl

Meer op Feyenoord.nl




Tags

basel allerminst diamond goldcard houders namenlijst opperste plaatsvonden relschoppers uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 134.807 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane argentinie borges bronckhorst canada charles corruptie diarra dordrecht eenhoorn ferri frankrijk gill hadidi jordi list marmol nacho nagelsmann nahany paraguay poetin read rusland sobat stengs valente vanhoutte yjzbhvq youtu