Transparent
Inloggen
Sluiten

Invoering licentiesysteem; verandering opzet UEFA Cup

7 februari 2001 23:57

Verslaggever: RvN

Tijdens de workshop van de UEFA die de laatste twee dagen in Nyon werd gehouden, werd duidelijk dat er een aantal veranderingen in het Europese voetbal zitten aan te komen. De meeste clubs leken het eens te zijn met een aanpassing in de format van de UEFA Cup. Net als de UEFA zijn de meeste clubs voorstander van de invoering van groepen ipv knockout wedstrijden in de eerste rondes van de UEFA Cup. Aan de Champions League lijkt de komende tijd weinig te veranderen, al dringen een aantal clubs er wel op aan het aantal wedstrijden te verminderen.

Ook lanceerde de UEFA een licentiesysteem dat op verrassend weinig tegenstand stuitte van de clubs. De UEFA denkt eraan om vanaf 2003 een licentie systeem in te voeren welke de Europese clubs aan een aantal regels moet houden. In Nederland is al veel langer een veel strenger licentiesysteem, welk forse schulden van clubs zoals Real Mdrid voorkomt.

Meer op




Tags

uefa licentiesysteem format knockout lanceerde licentie mdrid nederland nyon schulden strenger stuitte verminderen voorstander workshop

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 155.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane antwerp barcelona betis bronckhorst cac canadian cap como duitsland dung espn game gian huong mlb moder nen nguoi nhl nieuwkoop poldervaart rusland tax thong tin uefa uoc vanhoutte wild