Transparent
Inloggen
Sluiten

Sparta wil met Feyenoord gaan praten

7 februari 2001 13:39 - Rotterdams Dagblad

Verslaggever: TD

Sparta en Feyenoord gaan om de tafel zitten om een mogelijk samenwerkingsverband tussen de twee clubs te gaan bespreken. Dit maakte Peter v/d Burg (ex-algemeen directeur van Sparta) bekend in het Rotterdams Dagblad.
Sparta ziet wel wat zitten in een samenwerkingsverband met Feyenoord, maar stelt wel enige voorwaarden. Zo willen ze niet dat het samenwerkingsverband net zoals dat van Feyenoord en Excelsior wordt.
Sparta wil meer zeggenschap blijven houden over hun eigen spelersgroep, en zou bijvoorbeeld een speler voor langere termijn overnemen. Zo zou de speler niet opeens opgeroepen kunnen worden door Feyenoord, wat met Connolly bij Excelsior het geval was.
Zoals we eerder berichtten zou de KNVB bezig zijn met het opstellen van een plan voor satellietclubs die op hetzelfde niveau uitkomen als hun 'grote broer.'

Meer op Rotterdams Dagblad




Tags

sparta samenwerkingsverband excelsior berichtten burg connolly knvb rotterdams satellietclubs zeggenschap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 48.845 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bullaude china duitsland groningen hato headliner jong michael middenveldert milambo musk navo nederland oekraine oorlog oranje persie poetin read reiziger rusland sobat sovjet steijn trump ueda valente wehave westen