Transparent
Inloggen
Sluiten

Selectie aangekomen in Sofia

13 september 2006 18:51

Feyenoord meldt dat de selectie onder zeer grote belangstelling van Bulgaarse media is aangekomen in Sofia. Op het vliegveld van de hoofdstad wachtten talrijke Bulgaarse cameraploegen, fotografen en journalisten op de aankomst van de Rotterdamse ploeg. De pijlen waren vooral gericht op Erwin Koeman en Pierre van Hooijdonk.

Foto's en een sfeerverslag: feyenoord.nl




Tags

aangekomen sofia aankomst cameraploegen erwin foto fotografen hooijdonk koeman sfeerverslag talrijke vliegveld wachtten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.687 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford carrillo hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder moussa palace read steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki