Transparent
Inloggen
Sluiten

Kalou in beroep tegen schorsing

3 februari 2001 10:18

Verslaggever: RvN

Bonaventura Kalou heeft laten weten het schikkingsvoorstel van 4 wedstrijden schorsing niet te accepteren. Uiterlijk maandag zal hij dat officieel aan de KNVB moeten laten weten. De mondelinge zaak zal dan in de loop van de week volgen, waarbij naar alle waarschijnlijkheid verschillende getuigen gehoord zullen worden. Feyenoord vindt de straf veel te zwaar voor het vergrijp van Kalou en hoopt op strafvermindering in een mondelinge zaak.

Meer op




Tags

kalou beroep bonaventura getuigen knvb schikkingsvoorstel strafvermindering vergrijp waarschijnlijkheid

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 141.383 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane atalanta baresi bronckhorst forest franco geertruida givairo grootfaam hadj jong juste knvb koeman kraaijeveld kuip middenveldert milan moussa oranje papa read reiziger rigaux roma schaken slot valente voetbalvaders youtu