Transparent
Inloggen
Sluiten

WK voorbij voor Nederlands elftal

25 juni 2006 23:02

Verslaggever: RvN

Het Nederlands elftal is er niet in geslaagd de kwartfinale van het WK te bereiken. In de achtste finales bleek Portugal, net als twee jaar geleden op het EK, met 1-0 te sterk. Het werd een heel tumultueus duel waarin uiteindelijk zestien gele kaarten vielen. Vier spelers moesten van het veld met rood wegens hun tweede gele kaart.

Dirk Kuyt stond centraal in de spits en speelde de gehele wedstrijd. Hij kreeg een paar kansen, maar liet het na om die positie definitief te claimen door Nederland naar de volgende ronde te schieten.

Meer op




Tags

claimen kuyt nederland portugal tumultueus

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 59.628 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven agyekum almelo benita bueno danall dordrecht egeli eredivisie hancko hartman jong kloese koks marquis middenveldert milambo moussa persie priske read romano ruijl rvc sauer slory slot sobat sterkhouders willykment