Transparent
Inloggen
Sluiten

'Niet genoeg geld voor Porto-Feyenoord'

18 januari 2001 23:18

Verslaggever: RvN

Eerder maakten we al melding van de moeizaam lopende pogingen om een wedstrijd te organiseren tussen Porto en Feyenoord in het kader van de verbroedering tussen de twee steden die beiden dit jaar Europese Cultuurhoofdstad zijn. De wedstrijd die in de zomer gespeeld zou moeten worden, lijkt nu definitief niet door te gaan. De organisatie kan de vergoeding die Feyenoord vraagt voor reis en verblijf niet opbrengen.

Meer op




Tags

porto cultuurhoofdstad kader steden verbroedering

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 69.671 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ahm andreev aursnes bieder bijlow braga fenerbahce hancko hwang itakura kraaij nelson niakate paixao persie plug read sauer schneider schreudje senesi smal socrates steijn tengstedt timber trauner watanabe wehave wellenreuther