Transparent
Inloggen
Sluiten

'Farnerud houdt contact met Feyenoord'

17 april 2006 11:12

Verslaggever: K

In de winterstop deed Feyenoord een poging om de Zweed Pontus Farnerud op huurbasis over te nemen van racing Strassbourg. De middenvelder kwam zelfs naar Nederland op de laatste dag van de sluiting van de transfermarkt, maar de Fransen blokkeerden de overgang. Tegenover de zweedse krant Aftonbladet gaf Farnerud aan sindsdien spaarzaam contact met Feyenoord te hebben blijven behouden. Er is echter meer interesse voor hem, vooral ook van Zweedse clubs.

Meer op




Tags

farnerud aftonbladet blokkeerden nederland poging pontus sluiting spaarzaam strassbourg zweed

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 99.828 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanneemt acardipane bijlow blokzijl burnley engeland eredivisie groningen hartman hwang joe kodai kraaij lotomba marktwaarde nederland persie resink romano sano santigoal sobat timber trump twente vaessen valente wedstrijdritme wehave willykment