Transparent
Inloggen
Sluiten

Maakt Ekramy zondag zijn debuut voor Feyenoord in eerste elftal?

24 maart 2006 20:23

De kans is aanwezig dat de Egyptische doelman Ekramy zondag zijn debuut mag maken in het eerste elftal van Feyenoord. Maikel Aerts kampt met klachten aan zijn schouder als gevolg van een botsing in het duel tegen AZ. Hij mag op zijn vroegst zaterdag weer het veld op. De kans is dan ook aanwezig volgens Feyenoord dat Ekramy zondag zal spelen.




Tags

ekramy aerts botsing egyptische maikel schouder

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 59.516 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven agyekum almelo benita bueno danall eredivisie hadj hancko hartman heerenveen jong kloese koks marquis middenveldert milambo moussa paixao persie priske read romano rvc sauer sobat socrates stengs sterkhouders willykment