Transparent
Inloggen
Sluiten

Uitschakeling Jong Feyenoord in beker

21 maart 2006 08:41

Verslaggever: K

Jong Feyenoord is maandagavond uitgeschakeld in de halve finale van het bekertoernooi van beloftenelftallen. In Rotterdam werd met 1-2 van Jong RKC verloren. Boussabon maakte het enige doelpunt van Feyenoord via een penalty. Naast Boussabon versterkte Pardo het elftal van Jong Feyenoord.

De prijs voor deelname aan de gatorade Cup zal Jong Feyenoord nu dus via de competitie moeten verdienen. Die eer is weggelegd voor de kampioen van de beloftencompetitie, naast de bekerwinnaar.

Wedstrijdverslag: feyenoord.nl

Meer op




Tags

jong boussabon beloftencompetitie beloftenelftallen eer gatorade pardo rkc wedstrijdverslag weggelegd

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 68.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atletico beelen benfica berg borges bos dtk duitsland gent gravis hadj hancko hanegem headliner jordan kraaij kuip madrid marktwaarde middlesbrough moussa nassr persie rav socrates tengstedt trainingskamp trauner watanabe wehave