Transparent
Inloggen
Sluiten

Vermoedelijke opstelling: gaat Erwin Koeman door met Greene op middenveld of kiest hij voor Paauwe

10 maart 2006 20:00

Verslaggever: muiden, Emmo

Na het goede optreden van Greene vorige week als verdedigende middenvelder en Collen als rechtsback, keert Patrick Paauwe na zijn schorsing nu weer terug in de wedstrijdselectie. Erwin Koeman zal nu een belangrijke keuze moeten maken met het oog op de rest van het seizoen. Gaat hij door op de weg met Greene en Collen of haalt hij Greene terug en keert Paauwe gewoon weer terug in de basis die het dit seizoen goed heeft gedaan.


Vermoedelijke opstelling Feyenoord:
Aerts,
Greene, Vlaar, Bahia, Bosschaart,
Hofs, Paauwe, De Guzman,
Castelen, Kuyt en Kalou.

of:

Vermoedelijke opstelling Feyenoord:
Aerts,
Collen, Vlaar, Bahia, Bosschaart,
Hofs, Greene, De Guzman,
Castelen, Kuyt en Kalou.




Tags

greene paauwe collen erwin koeman aerts bahia bosschaart castelen guzman hofs kalou kuyt vlaar

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 70.308 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane achterhoede ahmedhodzic anel borges bos carrillo diarra dobber doorwerkt dordrecht dtk duitsland fenerbahce gouka heitinga itakura kraaij kuyt marseille moe omgooien paixao rvp salariskosten santigoal sheffield simonis watanabe wehave