Transparent
Inloggen
Sluiten

Wat goed is komt snel: Hofs droomt van Oranje

20 februari 2006 07:31

Verslaggever: K

In het Algemeen Dagblad liet Nicky Hofs weten te dromen van een kans bij Oranje. De zo door blessures geplaagde middenvelder werd afgelopen week, een maand na zijn rentree opgenomen in de voorselectie van Van Basten. Hofs in het AD: "Een voorselectie voor Oranje zegt de meeste voetballers niet veel. Maar voor mij is dit al een mijlpaal. Als kleine jongen droom je van Oranje. Tussen mijn 20ste en 22ste ben ik geveld door twee zware knieblessures en dan krijgt die droom een knauw. En nu blijkt dat ik t?ch weer mag hopen. Dat geeft een supergevoel."

Zijn coach Erwin Koeman prees gisteren al de middenvelder voor zijn spel, inzet en vermogen om diep te gaan en daarmee de tegenstander te verrassen. Bang dat het allemaal te snel gaat met Hofs is Erwin Koeman niet. "Wat is goed komt snel" aldus Koeman tegenover Radio Rijnmond.

Meer op




Tags

hofs oranje koeman erwin basten knauw knieblessures mijlpaal nicky prees rijnmond supergevoel

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 68.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atletico beelen benfica berg borges bos dtk duitsland gent gravis hadj hancko hanegem headliner jordan kraaij kuip madrid marktwaarde middlesbrough moussa nassr persie rav socrates tengstedt trainingskamp trauner watanabe wehave