Transparent
Inloggen
Sluiten

Kuyt heeft geen haast met nieuw contract

19 februari 2006 15:49

Verslaggever: K

Dirk Kuyt gaf in een vraaggesprek met Radio Rijnmond aan geen haast te hebben met de besprekingen over een langdurig contract bij Feyenoord. "Ik heb een maand terug een gesprek gehad. En daar zullen we op terug gaan komen. Maar we hebben afgesproken dat we dat heel rustig, stapje voor stapje gaan doen. Ik heb er absoluut geen haast mee.

"Ik vind dat je eerlijk en open naar de supporters moet zijn. Je moet dan ook heel goed nadenken als je zo'n lang contract ondertekent. Ik ben natuurlijk ook ambitieus en ik weet niet wat ik zou doen als die echte topclub toch langs zou komen."

Meer op




Tags

haast kuyt ondertekent rijnmond vraaggesprek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 59.243 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven andreev bueno danall eredivisie hadj hancko hartman heerenveen jong kloese koks marquis middenveldert milambo moussa paixao persie priske read ruijl rvc sauer sliti slory sobat socrates stengs sterkhouders willykment