Transparent
Inloggen
Sluiten

KNVB klaagt bij FIFA over zaak Kalou

6 februari 2000 18:15

Verslaggever: RvN

Het ANP meldt dat de KNVB een klacht heeft ingediend bij de FIFA over de vreemde gang van zaken rond voetballer Bonaventure Kalou. Dat is gebeurd op verzoek van Feyenoord.

Kalou zat zoals inmiddels bekend een aantal dagen vast in een militair kamp, nadat de selectie van Ivoorkust was uitgeschakeld voor de Africa Cup.

Feyenoord heeft overigens niet de hoop dat de klacht ook enkele gevolgen zal hebben, maar doet dit min of meer uit principe en om de stem toch te laten horen.

Meer op




Tags

kalou fifa knvb klaagt africa anp bonaventure ivoorkust militair

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 54.474 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen bot chatgpt enschede eredivisie hadj hancko hartman hwang kraaij marktwaarde middenveldert milambo moder onzichtbaar paixao pec persie priske santigoal sem sobat steijn timber topscoorder trauner twente ueda wehave zerrouki