Transparent
Inloggen
Sluiten

'Vitesse, Sparta, Hammarby en Malm? in de markt voor Ostlund'

19 januari 2006 22:58

Verslaggever: K

Volgens de zaakwaarnemer van Ostlund is het het beste voor de rechtsback om in januari bij Feyenoord te vertrekken. Om zijn plaats in het Zweedse nationale elftal niet in gevaar te brengen zou Ostlund een club zoeken waar hij weer aan spelen toe kan komen. Bij feyenoord is hij verdreven door Greene, terwijl koeman ook Collen nog achter de hand heeft.

Volgens de Zweedse krant Expressen zouden Vitesse, Sparta, Hammarby en Malm? interesse hebben voor de back van Feyenoord.

Meer op




Tags

ostlund hammarby malm sparta vitesse collen expressen greene koeman verdreven

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 45.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd beelen beom bosschaart bueno carranza carrillo eredivisie hadj hancko hartman heerenveen hwang ivanusec milambo milan moder moussa oosten osman paixao peiling persie quilindschy read smal targhalline wellenreuther willykment