Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord Forum » Algemeen Feyenoord Forum » Robin van Persie

Deze normale topic is open en bestaat uit 33 pagina's: 1 2 3 4 ... 28 29 30 31 32 33

Kennelijk moet de wal het schip keren, want de directie doet niks om het te voorkomen. Op deze manier zie ik de club die tweede plek niet vasthouden. Ik zie nergens enige houvast, niks wat mij vertrouwen geeft dat het opeens weer beter gaat.

Kennelijk moet die tweede plek uit zicht raken; dan wordt de doelstelling niet bereikt en zal de leiding pas ingrijpen.

Regeren is vooruitzien, Feyenoord steekt de kop in het zand totdat de uitkomst onvermijdelijk is.

Hier kan van Persie niets aan doen, dit ligt aan de directie en aan de RvC. Te Kloese heeft zich gecommitteerd aan dit project, hij zal hier niet zélf de stekker uit trekken. Want dan tekent hij zijn doodvonnis. Maar ik denk dat het verder reikt. Boven de directie woedt al een decennium of wat een stammenoorlog, zoals Marquis dat treffend verwoordt.

Ik denk dat er commissarissen en anderen recht tegenover elkaar staan, dat (bijvoorbeeld) een van Bodegom zijn lot verbonden heeft aan te Kloese, en die weer aan van Persie, etc. Ze houden elkaar in het zadel, omdat ze onderdeel van een grote domino zijn en allemaal omvallen als er één gaat.

Dat de VvF van Persie eruit wil hebben, is ook eigenbelang. Als de trainer gaat, gaat te Kloese. (en van Bodegom. En wie nog meer?) Dan is de club stuurloos en gebeurt er niets meer op het gebied van éénwording en uitkoop van hen die nu nog invloed hebben. Blokland heeft het eerder gezegd; 'het is Feyenoord, of achter de geraniums'. Die wil zijn tijdverdrijf niet verliezen.

Als dat toevallig in belang van Feyenoord is (want in mijn ogen is een ontslag van de hoofdtrainer op dit moment in het belang van Feyenoord), is dat alleen maar mooi meegenomen.

Dit bericht is voor het laatst gewijzigd op 10 maart 2026, 09:02:32.

 

+1/-0

Feyenoord is nu gebaat bij rust in de tent. Ondanks alles vind ik dat Van Persie wel overeind blijft staan. Hij blijft rustig ook al weet je dat zijn bloed soms kookt.

 

+1/-0

Van der Gijp vernietigend over Van Hooijdonk: 'Wat een enge gozer'
Gisteren om 19:43
Update: Gisteren om 19:49

René van der Gijp haalt hard uit naar Pierre van Hooijdonk. In de KieftJansenEgmondGijp-podcast vertelt de vaste tafelgast van Vandaag Inside dat hij met volle verbazing naar de uitspraken van de oud-international heeft gekeken.

"Die club, die zit in ontzettend lastig vaarwater. Supporters voelen zich min of meer wel een beetje genaaid. Of het nou Lukkien was, Correia, Den Uil, Van den Brom is, die waren allemaal al twee keer ontslagen met deze resultaten. Men wil het project Robin laten slagen en daar hoort een heleboel laffe teksten en 'beschermd door oud-collega's' bij. Men praat alsof het helemaal niet zo heel erg vreemd is, maar bij Heerenveen lopen ze nog steeds de polonaise", vertelde Van Hooijdonk in de uitzending van Studio Voetbal.

"Ik zat Studio Voetbal te kijken en dan denk ik: wat een enge gozer is die Pierre van Hooijdonk ook", begint Van der Gijp in KJEG. "Je mag best een pleidooi houden dat Robin van Persie weg moet bij Feyenoord, maar dat hoeft geen twintig minuten te duren. Sjoerd van Ramshorst mag ook ingrijpen na vier minuten en zeggen: grote vriend, nu weten we het wel."

"Jij kreeg ook de indruk dat het te maken had met een kleine voorgeschiedenis?", vraagt Michel van Egmond. "Natuurlijk! Die man (Van Hooijdonk, red.) zit daar altijd met een verborgen agenda. Het is een heel trieste, treurige jongen, die niet kan vergeten en rancuneus is. Het is gewoon een verdrietige jongen. Gewoon een verdrietige jongen!", sluit Van der Gijp af.

 

+1/-0

Zeg het maar, ben niet echt overtuigd waarom Van Persie mag blijven. Moet wel zeggen dat het niet alleen aan Van Persie ligt.
Ook het aankoopbeleid/scouting voldoet niet, de performance en medische staf functioneert niet goed. Spelers zijn nog steeds niet fit om 90 minuten te spelen en dat is te belachelijk voor woorden.

'Dit zijn de vier redenen waarom Van Persie mag blijven'

Maandag was er een crisisoverleg bij Feyenoord over onder meer de positie van trainer Robin van Persie. De Rotterdammers beleven een teleurstellend seizoen, met vroege uitschakeling in Europa en de beker, en ook in de competitie gaat het niet goed, ondanks dat het nog steeds op plek twee staat.

Van Persie lijkt het crisisoverleg te hebben overleefd. De trainer van de Rotterdammers zou nog aan mogen blijven als trainer van Feyenoord in de hoop dat het de komende wedstrijden beter gaat dan de afgelopen duels.

Het Algemeen Dagblad heeft nu in een analyse geschetst dat er vier punten zijn waarop Toon van Bodegom, president-commissaris en Dennis te Kloese, algemeen directeur van Feyenoord, zich baseren. Het belangrijkste punt is waarschijnlijk de stand op de ranglijst. De Rotterdammers staan nu tweede in de Eredivisie.

Puntje twee zou in het verlengde van de ranglijst liggen. NEC Nijmegen gaat op bezoek bij PSV en de Rotterdammers hopen dat de ploeg uit Eindhoven gaat winnen. Als Feyenoord dan zondag van Excelsior Rotterdam wint, zal het gat zes punten worden.

Punt drie is de analyse die is gedaan na de wedstrijd van zondag tegen NAC Breda, die toch wel teleurstellend in 3-3 eindigde. In de ogen van de clubleiding presenteerde Feyenoord wel meer overtuigend dan de weken daarvoor.

Het vierde en laatste punt zou de opvolger zijn. De top van Feyenoord zou zelfs maandag letterlijk hebben gezegd: Biedt een opvolger voor Van Persie dan wel de garantie dat er zeker op plek twee geëindigd gaat worden, wat volgend seizoen recht geeft op Champions League-voetbal. Te Kloese was daarin duidelijk en concludeerde dat dit niet het geval was. Hij zat overdag samen met financieel directeur Pieter Smorenburg, commercieel directeur Ruud van der Knaap en huisjurist Joris van Benthem. Dat gebeurde volgens het Algemeen Dagblad in een regulier overleg met de aandeelhouders. Feyenoord zelf benadrukte dat de vergadering onderdeel was van de vaste overlegstructuur.

Er zou geen extra overleg hebben plaatsgevonden tussen de volledige raad van commissarissen en de directie. Van Bodegom was echter wel al vroeg op de club om gesprekken te voeren.v

 

+1/-0

Het blijft gewoon lastig hij is een beginnende trainer die domme fouten maakt maar een Foppe en Koeman gaven aan dat zij dat ook deden in het begin van hun trainersloopbaan en hij heeft een gemankeerde selectie mede door de blessures.
Mischien moeten we toch meer geduld opbrengen maar dan MOET hij nu wel Champions League halen.

 

+1/-0

Kijk ik lees overal ineens dat de problemen groter zijn en er meerdere oorzaken zijn, er wordt teveel op rvp toegespitst. Gio maakte ook fouten, klopt, maar die leerde gedurende het seizoen en stond open voor ondersteuning en adviezen van anderen. Daarom hebben ze ook risico met hem durven nemen om hem een kampioen waardig elftal te geven z'n tweede jaar.

Je hebt altijd de kern van de problemen en die is heel helder in deze: rvp.

Hij slaat alle adviezen in de wind, als je hem hoort praten dan lijkt het wel of die in een andere wereld leeft.
Voorbeeld: Ja je was sterker dan NAC, maar het zegt veel meer over de zwakte van NAC, dan dat het over het goede spel van Feyenoord iets zegt.
Tussen trainer en spelers is er totaal geen chemie meer en er zit nergens lijn meer in, afspraken zijn er kennelijk niet, want anders had je achterin niet zulke blunders gemaakt...

De blessures heeft ook te maken met het verkeerd of te snel spelers weer te gebruiken, zie een Read (90 ipv 60 minuten), een Steijn (net terug, maar zat vrij snel weer op de bank en viel in), zo kunnen we nog meer voorbeelden opnoemen.

Ik heb een keer eerder meegemaakt dat een trainer zulke confrontaties had met spelers als dit jaar: Mario Been... Die had aanvaringen met De Cler, Makaay en Gio dacht er ook het zijne van heeft die achteraf aangegeven.

Alles leidt terug naar rvp, daar zit de kern van het probleem en daar zul je eerst van af moeten.

Dus alle redenen die benoemd worden waar andere oorzaken zitten zijn gevolg van keuzes van de trainer.
Feit blijft dus dat hij eruit moet en wel per direct en wat ik al eerder zei: Het is tijd voor keiharde acties kennelijk, want tot op heden wil het bestuur de boodschap niet begrijpen en blijven ze liever op hun handen zitten.

Feit is: Een misstap komende weken en NEC gaat je voorbij, waar we ook nog naartoe moeten en niet zomaar even winnen.
020 komt volgende week langs waar we ook een niet al te beste balans tegen hebben en de kans dat zij gaan winnen volgende week is vele malen groter dan wij dat gaan doen.

De tijd van gokken is voorbij en het is tijd dat er harde besluiten worden genomen en supporters moeten zich via alle mogelijke wegen laten horen.

Het is klaar.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Knakkie schreef op 10 maart 2026 om 00:33:

open/sluit de onderstaande quote:

Santigoal29 schreef op 09 maart 2026 om 22:52:

open/sluit de onderstaande quote:

Knakkie schreef op 09 maart 2026 om 22:41:

open/sluit de onderstaande quote:

Santigoal29 schreef op 09 maart 2026 om 22:37:

Het is kennelijk dus tijd voor keiharde supporters acties.

Geen geweld, maar wel aan alle kanten duidelijk maken dat we het niet meer pikken.
Alle supporters moeten nu duidelijk laten merken dat de grenzen zijn overschreden. Dit kan niet langer zo.

Robin van Persie MOET ERUIT! Per direct! We pikken het niet langer! Als de directie niet zelf wil inzien wat voor ongelofelijke puinzooi ze er van maken, dan moeten we ze er zelf maar duidelijk op wijzen!

Het Legioen moet nu een duidelijk standpunt innemen en dat kan zonder geweld of bedreiging, maar wel met een overduidelijke boodschap dat Robin van Persie eruit moet en niet langer als coach van Feyenoord gezien mag worden!



Wat ga je zelf er aan doen?



Ik heb al iets gedaan, wat ik niet snel zou doen normaal gesproken. Maar ik heb een open brief geschreven aan Feyenoord en de supportersvereniging.

Feyenoord duidelijk gemaakt dat de grens bereikt is en van Persie eruit moet.
De supportersvereniging heb ik gevraagd een krachtig statement te maken naar de directie waarin duidelijk moet zijn dat het hier ophoudt met van Persie.

Het zijn hele bijzondere acties, maar ik vind echt dat het niet langer kan zo. Dit moet gewoon stoppen.



Bijzonder inderdaad, sympathieke actie. Waar kan ik die open brief lezen?


Hoe werd er gereageerd op de open brief?

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:




Helemaal mee eens!

Dat er meerdere oorzaken zijn en de kern van de problematiek bij Feyenoord veel dieper zit binnen de club en organisatie, pleit inderdaad van Persie niet vrij.

Hij heeft er een potje van gemaakt. En erger; hij lijkt er niet van te leren. Dát is het minste wat je van een beginnend trainer mag verwachten; dat je laat zien te kunnen leren van je fouten en een bepaalde ontwikkeling daarin doormaakt.

Van Persie is gewoon stront-eigenwijs.

Dat hoeft helemaal geen slechte karaktertrek te zijn, maar dat moet je wel presteren. En dat doet hij niet.

 

+1/-0

"Je ziet bijna niemand meer met elkaar praten", vertelt Van Hanegem onder meer over de Feyenoord-selectie.

Inderdaad dit is al het hele seizoen zo communicatie wordt onderschat. Ze zijn alleen met zichzelf bezig.

 

+1/-0

Gewoon onwijs belangrijk om 2e te worden. Je verliest een hoop in aanzien tov PSV en de nummer 2 als je geen Champions League speelt. Je bent als club gewoon een heel stuk minder interessant. Daarnaast zijn de miljoenen ook noodzakelijk om de selectie onderhanden te nemen.

Ik verwacht dat Feyenoord in grote problemen komt als we geen 2e worden en geen aanspraak maken op de miljoenen.

Gezien de opmars van Twente en de veranderingen bij Ajax weet ik niet of we de favoriet zijn voor de 2e plek....

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:




Het is ontzettend belangrijk om die tweede plek vast te houden. Ik ben er allesbehalve gerust op. Dat komt omdat je zélf niet in een momentum zit, waarin voldoende gewonnen wordt. Je hebt het zelf in de hand, maar zo voelt het niet. Niet zoals het nu gaat.

De directe concurrentie won tot nu toe ook niet voldoende, om de tweede plek over te nemen. Maar dat is iets wat niet binnen je eigen invloedsfeer ligt. Als die 'opeens' wel weer gaan winnen; wat dan?

Toch speelt er nog iets anders, met die tweede plek. De 'manier waarop' is vooralsnog geen reden geweest om in te grijpen. Feyenoord staat nog altijd tweede, in dat opzicht is er niks aan de hand. Stel dat Feyenoord uiteindelijk tweede wordt, wordt dit dan gezien als reden om op dezelfde voet verder te gaan? Mijn vrees is dat er dan nog steeds niets veranderd.

Dan blijft te Kloese zitten. Dan blijft van Persie zitten. Dan blijft men druk op zoek naar een TD die niet gaat komen. Dat kan toch ook niet?

Dan zou je bijna nog liever derde of vierde worden...

 

+1/-0

Moder: "We hadden eigenlijk tien of vijftien punten boven de andere ploegen moeten staan"

Zo is het ook het zit er wel in.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 11 maart 2026 om 20:16:

Moder: "We hadden eigenlijk tien of vijftien punten boven de andere ploegen moeten staan"

Zo is het ook het zit er wel in.



Nee.
Het klopt dat je een behoorlijk aantal punten hebt verspeeld in wedstrijden die je normaliter zou hebben gewonnen. Die je eigenlijk aan je stand verplicht bent te winnen, gezien het spelersmateriaal.

Maar dat heb je niet gedaan. Als je dan gaat kijken naar het 'waarom', kom je bij de trainer uit. Er zit geen enkele progressie in. We zijn niets opgeschoten met de komst van van Persie.

We zijn er zelfs op achteruit gegaan. Onder Priske kon ik nog wel een lijn ontdekken. Zat er tenminste nog een plan achter de manier van spelen. Speelden de spelers op de juiste positie, en leken ze te weten wat er van hen verwacht werd. En ze leken het van elkaar te weten.

Als ik heel eerlijk ben, zie ik op dit moment eigenlijk niets van dit alles.

 

+1/-0

Bij vlagen zie ik de laatste weken wel wat verbetering in het spel op Twente na dan. Maar spelers maken ook zelf verkeerde keuzes of fouten daar kan een trainer niet altijd wat aan doen. Een speler als Targhalline bv ontwikkelt zich wel snel Bos doet het goed. Hadj Moussa naar behoren. Het is niet alleen maar slecht.

Dit bericht is gewijzigd op 12 maart 2026, 13:35:35.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 12 maart 2026 om 13:22:

Bij vlagen zie ik de laatste weken wel wat verbetering in het spel op Twente na dan. Maar spelers maken ook zelf verkeerde keuzes of fouten daar kan een trainer niet altijd wat aan doen. Een speler als Targhalline bv ontwikkelt zich wel snel Bos doet het goed. Hadj Moussa naar behoren. Het is niet alleen maar slecht.



Ik zie ook wel enige verbetering. Maar mijn inziens ligt dat aan bepaalde/bepalende spelers die er weer een beetje beter in lijken te komen. De spelersgroep van Feyenoord herbergt meer dan voldoende kwaliteit.

Het is echter volledig afhankelijk van die (individuele) kwaliteiten. Ik kan verder nog altijd veel te weinig 'lijn' en ingeslepen patronen ontdekken in het spel. Er lijkt geen 'plan' te zijn om tot aanvallen te komen, tot kansen, doelpunten, en uiteindelijk overwinningen.

Als Hadj Moussa niet thuis geeft en Valente speelt niet, creeer je helemaal niks. Zoals de tweede helft in Breda.

Het is 'God zegen de greep', hopen op een bevlieging vanaf de flank en een bal die per ongeluk voor de voeten van Ueda belandt. En dan moet hij die erin schieten. Dat is veel te mager.

En bij balverlies is het niet veel beter. Als ik zie hoe Feyenoord dan staat, en beweegt. Volgens mij weten de spelers niet wanneer ze waar druk moeten zetten, en wie welke tegenstander oppakt. Men loopt massaal achteruit, en het is meestal aan (het gebrek aan) kwaliteiten van een tegenstander te danken dat de bal weer 'terugveroverd' wordt. Dan ligt er ruimte, en kan Feyenoord er soms snel uitkomen.

Maar ik krijg niet de indruk dat Feyenoord hier een soort 'plan' voor heeft.

Uiteindelijk is van Persie daar verantwoordelijk voor, en hij is natuurlijk sowieso eindverantwoordelijk. Individuele fouten en verkeerde keuzes ontstaan ook door gebrek aan duidelijkheid, die van Persie moet geven. Zoals ik het zie, is die er niet.

Dit bericht is voor het laatst gewijzigd op 12 maart 2026, 14:32:41.

 

+1/-0

Ja kan daar weinig tegen inbrengen ik denk dat als Van Persie meer vertrouwen had gegeven aan Tengstedt en Borges we nu ook verder waren geweest. Voor die jongens zou een andere trainer alleen al beter zijn. Maar laat RVP het seizoen nu maar afmaken op zijn manier en dan misschien afscheid nemen.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 12 maart 2026 om 15:01:

Ja kan daar weinig tegen inbrengen ik denk dat als Van Persie meer vertrouwen had gegeven aan Tengstedt en Borges we nu ook verder waren geweest. Voor die jongens zou een andere trainer alleen al beter zijn. Maar laat RVP het seizoen nu maar afmaken op zijn manier en dan misschien afscheid nemen.



Mijn angst is, zoals ik gisteren al postte, dat als Feyenoord toch die tweede plek weet vast te houden; dat van Persie gewoon mag blijven.

Als de tweede plek op dit moment al het voornaamste argument is om hem niet te ontslaan, waarom zou dat dan wél gebeuren als Feyenoord uiteindelijk op die plek eindigt?

Volgens mij heeft de gehele verticale 'reporting-line' zich aan elkaar gecommitteerd. Men doet niets, uit angst dat de eigen positie ter discussie komt wanneer er wél ingegrepen wordt.

Van Persie gaat niet ontslagen worden door te Kloese, want dan is diens positie ook inhoudbaar.

Te Kloese gaat niet weggestuurd worden door de RvC, want brengt dan de positie van de commissarissen die hem steunen (waaronder PC van Bodegom) aan het wankelen.

Onder de aandeelhouders (vertegenwoordigd in de VvF en StiCo) zal ook geen meerderheid gevormd kunnen worden, die het vertrouwen in de RvC kan opzeggen. Er lopen tal van dwarsverbanden, iedereen houdt elkaar gegijzeld, en de 'collonnes' die vanuit een minderheidspositie het huidige beleid en de koers wel aan de kaak stellen houden deze status quo in stand.

De verschillende facties die wél verandering willen, zijn niet alleen daarop uit. Ze willen ook hun invloed vergroten binnen de club, en zijn uit op de posities van degenen die de huidige situatie in stand houden. Toegeven aan hun wens, vergroot de druk.

 

+1/-0

Ruijl Troost het is zowel onrustig in de top als op het veld. Maar dit zijn wel twee verschillende levels alleen beïnvloed het elkaar wel.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

MIddenveldert schreef op 12 maart 2026 om 15:26:

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 12 maart 2026 om 15:01:

Ja kan daar weinig tegen inbrengen ik denk dat als Van Persie meer vertrouwen had gegeven aan Tengstedt en Borges we nu ook verder waren geweest. Voor die jongens zou een andere trainer alleen al beter zijn. Maar laat RVP het seizoen nu maar afmaken op zijn manier en dan misschien afscheid nemen.



Mijn angst is, zoals ik gisteren al postte, dat als Feyenoord toch die tweede plek weet vast te houden; dat van Persie gewoon mag blijven.

Als de tweede plek op dit moment al het voornaamste argument is om hem niet te ontslaan, waarom zou dat dan wél gebeuren als Feyenoord uiteindelijk op die plek eindigt?

Volgens mij heeft de gehele verticale 'reporting-line' zich aan elkaar gecommitteerd. Men doet niets, uit angst dat de eigen positie ter discussie komt wanneer er wél ingegrepen wordt.

Van Persie gaat niet ontslagen worden door te Kloese, want dan is diens positie ook inhoudbaar.

Te Kloese gaat niet weggestuurd worden door de RvC, want brengt dan de positie van de commissarissen die hem steunen (waaronder PC van Bodegom) aan het wankelen.

Onder de aandeelhouders (vertegenwoordigd in de VvF en StiCo) zal ook geen meerderheid gevormd kunnen worden, die het vertrouwen in de RvC kan opzeggen. Er lopen tal van dwarsverbanden, iedereen houdt elkaar gegijzeld, en de 'collonnes' die vanuit een minderheidspositie het huidige beleid en de koers wel aan de kaak stellen houden deze status quo in stand.

De verschillende facties die wél verandering willen, zijn niet alleen daarop uit. Ze willen ook hun invloed vergroten binnen de club, en zijn uit op de posities van degenen die de huidige situatie in stand houden. Toegeven aan hun wens, vergroot de druk.



EN dus wat gaat er dan gebeuren... rellen.
EN dan afgeven op de personen die eraan meedoen.
Maar dit keer kunnen ze dit gewoon voorkomen en zou ook moeten.

Maar helaas werkt het in de top van wat dan ook helaas altijd zo.
Ze vinden zich zelf altijd de beste en de enige oplossing en ze blijven altijd aan voor de club.
Als ze iemand beter wisten dan zouden ze plaatst maken naar die is er niet...

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

wehave schreef op 12 maart 2026 om 15:58:

open/sluit de onderstaande quote:

MIddenveldert schreef op 12 maart 2026 om 15:26:

open/sluit de onderstaande quote:

Marc Acardipane schreef op 12 maart 2026 om 15:01:

Ja kan daar weinig tegen inbrengen ik denk dat als Van Persie meer vertrouwen had gegeven aan Tengstedt en Borges we nu ook verder waren geweest. Voor die jongens zou een andere trainer alleen al beter zijn. Maar laat RVP het seizoen nu maar afmaken op zijn manier en dan misschien afscheid nemen.



Mijn angst is, zoals ik gisteren al postte, dat als Feyenoord toch die tweede plek weet vast te houden; dat van Persie gewoon mag blijven.

Als de tweede plek op dit moment al het voornaamste argument is om hem niet te ontslaan, waarom zou dat dan wél gebeuren als Feyenoord uiteindelijk op die plek eindigt?

Volgens mij heeft de gehele verticale 'reporting-line' zich aan elkaar gecommitteerd. Men doet niets, uit angst dat de eigen positie ter discussie komt wanneer er wél ingegrepen wordt.

Van Persie gaat niet ontslagen worden door te Kloese, want dan is diens positie ook inhoudbaar.

Te Kloese gaat niet weggestuurd worden door de RvC, want brengt dan de positie van de commissarissen die hem steunen (waaronder PC van Bodegom) aan het wankelen.

Onder de aandeelhouders (vertegenwoordigd in de VvF en StiCo) zal ook geen meerderheid gevormd kunnen worden, die het vertrouwen in de RvC kan opzeggen. Er lopen tal van dwarsverbanden, iedereen houdt elkaar gegijzeld, en de 'collonnes' die vanuit een minderheidspositie het huidige beleid en de koers wel aan de kaak stellen houden deze status quo in stand.

De verschillende facties die wél verandering willen, zijn niet alleen daarop uit. Ze willen ook hun invloed vergroten binnen de club, en zijn uit op de posities van degenen die de huidige situatie in stand houden. Toegeven aan hun wens, vergroot de druk.



EN dus wat gaat er dan gebeuren... rellen.
EN dan afgeven op de personen die eraan meedoen.
Maar dit keer kunnen ze dit gewoon voorkomen en zou ook moeten.

Maar helaas werkt het in de top van wat dan ook helaas altijd zo.
Ze vinden zich zelf altijd de beste en de enige oplossing en ze blijven altijd aan voor de club.
Als ze iemand beter wisten dan zouden ze plaatst maken naar die is er niet...



Dus ik krijg mijn zin niet en dan ga ik dat maar afdwingen met rellen en geweld? Past wel in het tijdsbeeld.

 

+1/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 33 pagina's: 1 2 3 4 ... 28 29 30 31 32 33

Feyenoord Forum » Algemeen Feyenoord Forum » Robin van Persie